Sultanbeyli hurdacı, DVN Hurda kapsamında çalışan bir geri dönüşüm hizmetidir. Bu hizmetimizle her türlü hurda alım işlerini yürütüyoruz. Yaptığımız tüm geri dönüşüm işlemlerinde profesyonel çalışanlar görev almaktadır. Böylece yaptığımız işlemlerde herhangi bir sorun çıkmasının önüne geçilmiş olur. Ayrıca İstanbul Hurdacı olarak yaptığımız tüm çalışmalarda müşteri memnuniyetini en önemli kriter olarak görüyoruz.

Sultanbeyli hurdacı hizmeti kapsamında ömrünü doldurmuş atık maddeler tekrar doğaya kazandırılır. Böylece dünya genelinde oldukça büyük bir sorun olan çevre kirliliği büyük ölçüde engellenir. Ayrıca ülkemizin mali ekonomisine de katkı sağlanır.

Sultanbeyli Hurda Alanlar

Sultanbeyli hurda alanlar arasında yer alan Sultanbeyli hurdacı hizmeti geri dönüşüm sektöründe tanınan firmalardan biridir. Hizmetimiz Anadolu yakasında yer alan Sultanbeyli ilçesi ve çevresinde her türlü hurda alımını gerçekleştirmektedir.

Sultanbeyli hurdacı hizmetimiz, hurda fiyatları konusunda da müşterileri hiçbir zaman mağdur etmemektedir. Hizmetimiz devamlı olarak hurda fiyat listelerini güncellemektedir. Listeler güncellenirkendönemin piyasa koşullarını takip edilir ve buna göre ödemeler yapılır. Bu fiyat listelerini etkileyen diğer unsurlar arasında dönemin güncel döviz kuru ve uluslar arası Londra Metal Borsası’nın vermiş olduğu ücretler göz önünde bulundurulur.Bunun yanında hurda alımında fiyat değişikliklerini etkileyen kriterler genel olarak şunlardır:

  • Hurdanın içeriğinin hangi maddeden oluştuğu
  • Hurda içindeki maddenin oranının miktarı
  • Hurdanın hacmi
  • Hurdanın kütlesi
  • Hurdanın boyutu
  • Hurdanın alınacağı bölgenin hizmet merkezimize olan uzaklığı

Fiyatları etkileyen noktalar detaylı bir şekilde incelenmelidir. Bunun yanında Sultanbeyli hurdacı hizmeti kapsamında satış yapacak olan müşterilerimizin satış yapmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçip bir ön görüşme yapması gerekir. Görüşmenin amacı, satışı yapılacak olan hurda ile ilgili bilgilerin alınmasıdır.

Satıcıdan Sultanbeyli hurdacı bilgileri alındıktan sonra fiyatlandırmalar da buna göre yapılacaktır. Tüm görüşmelerde uzman iletişim arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Hurda alım ve satım işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi için DVN hurda 0531 279 84 80 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sultanbeyli Hurdacı Hizmet Mahalleleri İsimleri Nelerdir?

Sultanbeyli hurdacı hizmetimiz İstanbul Sultanbeyli ve yakın çevresindeki tüm ilçelere hizmet vermektedir. Sultanbeyli içinde bulunan tüm mahallelerde hurda alım işlemleri yapılmaktadır. Bunun yanında Sultanbeyli ilçesine yakın bölgelerde de hurda alım işlemleri yapılmaktadır.

Sultanbeyli Hurdacı Hizmeti Hurda Alımında Ödemeleri Nasıl Yapmaktadır?

Yerinden alım yapılan tüm hurda çeşitlerinin alımında ücretler nakit olarak ödenmektedir.

En Güncel Hurda Fiyatlarını Nereden Öğrenebilirim?

Güncel olarak yenilenen hurda fiyatlarına DVN Hurda firmamızın web sayfasından ulaşabilirsiniz. Hurdalar ile ilgili güncel fiyatlar devamlı olarak güncellenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir