Hurda bakır fiyatları, bakır türüne, kalınlığına ve işlenmesine göre değişebilmektedir. Bununla birlikte değişken piyasadan dolayı kilogram fiyatları her gün farklılık gösterebilir. En doğru ve güncel bilgiyi İstanbul Hurdacı’yı arayarak veya iletişim adreslerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Hurda Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Hurda Fiyatı 210,11₺/Kg
Hurda Bakır Fiyatları 211,12₺/Kg
Yanık Bakır Fiyatı 195,10₺/Kg
Soyulmuş Bakır Fiyatı 201,16₺/Kg
Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar 205,10₺/Kg

Hurda bakır için genel olarak hiçbir işletmede sabit bir fiyat bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise güncel borsa fiyatlarının sürekli değişkenlik göstermesidir. Ürüne olan talep arttıkça hurda bakır fiyatları da o kadar artacaktır.

Çok fazla kullanım alanına sahip olan hurda bakır, hemen hemen sektörde tercih edilmektedir. Özellikle güçlü bir iletken olmasından dolayı, elektrik ve ısı sektöründe tercih edilmektedir. Paslanmaz özelliğinden dolayı sanayi sektöründe de kullanılır. Bütün sektörlerde kullanılmasından dolayı hurda bakırlar genel olarak değerli görülmektedir.

Bakır Hurda Fiyatı

Bakır hurda fiyatı ve değerini biçmek, oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Çünkü bakır hurdalarının saflık derecesine göre fiyatlandırma ve değerlendirme yapılmaktadır. Değerlemede ilk olarak fabrikalarda hurdaların temizlenmesi işlemi yapılır. Tozundan ve diğer maddelerden arındırılan hurda bakırın fiyatı, yapılan değerlendirmeler sonucunda kilogram bazında belirlenir.

Atık bakırların fiyatları borsaya göre gün geçtikçe değişmektedir. Sabit fiyat olasılığı bu sektörde pek mümkün değildir. Siz de bakırın kilosunun kaç Türk lirası olduğunu, fiyatlandırmaların hangi konumlarda değişkenlik gösterdiğini ve hangi firmaların, tesislerin alım yaptığını merak ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece elinizdeki geri dönüştürülmesi mümkün hurda bakırları satarak ekonomimize can verebilirsiniz.

Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar?

“Hurda bakırın kilosu ne kadar?” şeklinde yapılan aramalarda fiyatları günlük olarak değerlendirmek gerekir. Döviz, stok ve borsa gibi etkiler olduğu için net ve sabit bir fiyat bilgisine ulaşmak mümkün değildir. Bununla birlikte hurda bakır türü de fiyat değişikliğini etkilemektedir. Bazı hurda bakır türleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Soyulmuş Bakır,
 • Lama Bakır,
 • Kırkambar Bakır Hurdası,
 • Külçe Bakır,
 • Bakır Talaş,
 • TTR Kırma yani Granür ve daha birçok hurda bakır çeşidi bulunmaktadır.

Kullanım alanına göre hurda bakır çeşidini seçerek, bakır kilogram fiyat araştırması yapabilirsiniz. Günlük olarak fiyat değerlendirmesi yapmanız daha doğru olacaktır.

Soyulmuş Bakır Fiyatı

Soyulmuş bakır fiyatı ağırlık ve kalınlığa göre de değişebilir. Geri dönüşüm sektöründe bulunan en değerli ürünlerden biri bakırdır. Özellikle en çok tercih edilen soyulmuş bakır, iletim hatlarında yer alan kabloların sıyrılması ile oluşmaktadır. Her kablonun kalınlığı farklılık gösterdiğinden soyulmuş bakırların oranları da farklılık gösterir.

Çok tercih edilmesinin bir sebebi, soyulmuş bakırlar kolaylıkla geri dönüştürülebilmektedir. Fakat ürün ne kadar endüstriyel süreçten geçerse o kadar değeri azalır.

Soyulmuş bakırların fiyatları ağırlık ve kalınlığa göre de değişebilir.

Soyulmuş bakır fiyatı konusunda firmamızdan fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanında firmamız sizlere sunduğu bu hizmetlerin dışında öne çıkan bir firma olup aynı zamanda hurda malzemelerin temini konusunda müşteri odaklı çalışmalar yapar. Siz de kolay bir şekilde elinizde bulunan malzemelerin hurdaya ayrılması için bizden hizmet alabilirsiniz.

Sizler için sunduğumuz teklifler sayesinde kullanım ömrünü tamamlamış gerek mamül gerekse de yarı mamül bakır hurdalarını kolay bir şekilde elden çıkarabilirsiniz. Son yıllarda bu alanda ön plana çıkan çözümler sayesinde insanların ihtiyaçlarını karşılayan firmamız doğanın korunması adına da önemli bir anlayış ile hizmet verir.

Hurda Bakır Fiyatları 2023

Elektrik elektronik sektöründe yaygın olarak kullanılan metallerden bakır, güncel hurda bakır fiyatları gereğince sıklıkla göz önünde bulundurulan bir türdür. Hurda ticareti yapıyorsanız, kar elde etmek adına güncel hurda bakır fiyatları listesini takip etmeniz fayda sağlayacaktır. İstanbul Hurdacı olarak, her türlü hurda bakır için en iyi fiyat garantisini sunuyoruz. Bununla birlikte, güncel bakır fiyatını en kısa sürede sunmaktayız. Detaylı bir pazar araştırması ile güncel fiyat grafiği oluşturulabilirsiniz. Fakat hurda bakır fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Bu yüzden sürekli takip etmek gerekebilir.

Fiyatlarımız Anlık Değişim Sağlamaktadır. Bunun için lütfen Arayın. 

 • Hurda Bakır Fiyatları 220,50 TL / Kg
 • Lama Bakır Hurda Fiyatı 220,00 TL / KG
 • Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurda Fiyatı 187,00 TL / Kg
 • Çatı Bakırı hurda Fiyatı 195,00 TL / Kg
 • Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası Fiyatı 175,00 TL / Kg
 • Hurda  bakır fiyatları ne kadar 220,50 TL/ 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir