Sarı hurda fiyatı çeşitli etkenlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Çinko, pirinç ve bakırın karışımından oluşan bir alaşım türü olan sarı hurda, kalitesine bağlı olarak farklı değerlere sahiptir. Fiyat belirlemede, alaşımı oluşturan materyallerin oranları da göz önünde bulundurulur. Böylece eksiksiz ve güncel bir fiyat listesi oluşturulur.

Sarı Hurda Fiyatı

Musluk Hurda Fiyatı 102,11₺/Kg
Pirinç Sarı Hurda Fiyatı 116,12₺/Kg
Hurda Sarı Fiyatları 104,50₺/Kg
Sarı Talaş Hurdası 85,18₺/Kg
Hurda Musluk Vana 102,19₺/Kg

Sarı hurda fiyatı bakır fiyatı arttıkça artış gösterebilir. Bunun nedeni değerli bakır ham maddesinin yoğunlukta olduğu sarı hurdanın değerini artırır. Böylece değerleme yapılırken bakır oranı fazla olan hurdaya göre fiyat verilir. Kırmızı ya da turuncu arasında bir renk tonuna yakın olan sarı hurda, fiyat listesinde bir adım öndedir.

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda sarı fiyatları kategorisine göre değişiklik gösterebilir. Sarı hurda, değerli bir geri dönüştürülebilir alaşım olduğundan içeriğindeki metallerin oranlarına bağlı olarak değer kazanır. Bakır oranı daha fazla olan sarı hurdanın fiyatı da yüksektir. Bu nedenle bu tür malzemeler doğru fiyatlandırılmak için kategorize edilir. İçerdiği ham maddelere göre kategorize edilen hurdalar değerinde satılır. Sarı hurda aşağıdaki aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Çinko, bakır ve pirinç gibi dayanıklı metallerden oluşur.
  • Dayanıklı metal alaşımı kategorisinde yer alır.
  • Yıpranma ve aşınma yapmayan bir materyaldir.
  • Su saatleri, musluklar, anahtar, kilit, vanalar ve bazı avize çeşitleri sarı hurda kategorine girebilir.
  • Korozyona uğraşmayan bir hurda çeşididir.

Hurda sarı fiyatları kilogram ya da tonaj birimleriyle tartılır. Bu birimlere göre fiyat belirlemesi yapılır. Hassas bir şekilde ölçüm yapan aletler hurda değerleme işlemi sırasında kullanılır. Böylece eksiksiz ve sorunsuz bir değerleme aşamasından geçen malzemeler geri dönüşüm merkezlerine iletilir.

Musluk Hurda Fiyatı

Musluk hurda fiyatı tonaj olarak hesaplanır. Elinizde kullanılmayan ya da geri dönüştürülmeyi bekleyen musluklar varsa ve üretildiği materyal sarı hurda ise beklemeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz adresten muslukları alarak yüksek fiyat veren uzman ekibimize güvenebilirsiniz.

Musluklar ve boruları genellikle pirinç, çinko ve bakır karışımı olan bir alaşım çeşidinden üretilir. Bu malzeme sarı hurda olarak geri dönüşüme sokulur. Kullanılmayacak haldeki muslukların yeniden kullanılabilir hale gelmesi için dönüştürülmesi gerekir. Musluk hurda fiyatları yüksektir. Özellikle sanayi bölgelerinde sıklıkla karşılaşılan hurda çeşitleri arasında yer alan bu alaşımlar geri dönüştürülmek için satıldığında oldukça kârlı olabilir. İstanbul Hurdacılık hurda değerleme ekibinin müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikalarıyla güvenle satış yapabilirsiniz.

Sarı Hurda Fiyatı Nasıl Öğrenilir?

Sarı hurda fiyatı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları ekibimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Sarı hurda olarak adlandırılan malzemeler değerli metaller sınıfına girdiğinden geri dönüşüm için satılırsa avantaj elde edilebilir. Elektronik, sanayi, inşaat, gemicilik ve kuyumculuk gibi sektörlerde sarı hurdaya sıklıkla rastlanır. Sarı hurda talaşı olarak bilinen materyal de oldukça değerli bir üründür. Geri dönüşüme uygun olan bu ürünleri hızlı bir şekilde dilediğiniz adresten alarak peşin olarak ödemenizi yapmaktayız.

Sarı Hurda Fiyatı Hakkında

Sarı Hurda Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Sarı hurda fiyatı genellikle tonaj ölçümüne göre belirlenir. Sarı hurdanın fiyatı ağırlığı ve kalitesi arttıkça artar. Bu nedenle hassas tartılar ile tonaj belirleme işlemi yapılır. Her farklı kalitedeki sarı hurdanın kilogram fiyatı değişilik gösterir.

Sarı Hurda Fiyatı Ne Kadar?

Sarı hurda fiyatı değerleme uzanmalarının piyasadaki güncel liste rehberliğinde tespit edilir. Düzenli aralıklarla güncellenen sarı hurda fiyat listesinin en son değerleri müşteriye sunulur. Böylece müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.

Sarı Hurda Kilosu Ne Kadar?

Sarı hurda kilosu günlük ya da haftalık olarak güncellenen hurda piyasası değerlerine göre değişiklik gösterebilir. Eksiksiz ve doğru ölçüm için hassas terazi benzeri profesyonel ölçme birimleri kullanılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir