Sancaktepe hurdacı, hurda malzemelerinizi en iyi fiyata verebileceğiniz, işinde tecrübe sahibi olan ekip üyelerine sahip hizmet bölgelerimizden biridir. Hurda malzemeleriniz alınarak geri dönüştürülüp tekrar kullanılmak üzere fabrikalara verilmektedir. Anadolu yakasının en çok tercih edilen hurdacılarından biridir. Hurda alımında, farklı çeşit hurdaları adresinize gelerek kapıdan teslim alıyoruz. Evden teslim alınmasını istediğiniz ürününüz için evinize gelerek yerinde ücretlendirme yapıp bilginize sunuyoruz.

Sancaktepe Yenidoğan Hurdacı

Sancaktepe Yenidoğan hurdacı piyasadaki en iyi fiyata hurda alan hizmet bölgelerimiz arasındadır. Anadolu yakasının ulaşımı kolay bölgelerinden birinde yer alması, konumu açısından avantaj sağlamaktadır. Evlere gelerek hurdanızı elden teslim alma seçeneği vardır. Sancaktepe hurdacı da tıpkı diğer hizmet bölgeleriniz gibi farklı hurda çeşitlerini kabul edilmektedir. Alınan hurda çeşitleri şunlardır:

  • Hurda Bakır: Bakır, en çok kullanılan hurda çeşitlerinden biridir. Öyle ki hurda sektörünün altını olarak kabul edilmektedir. Çünkü geri dönüşümü çok kolay şekilde yapılabilmekte ve elektrik sistemlerinde kullanılabilmektedir.
  • Alüminyum Hurda: Alüminyum malzemeler elektrik ve tesisat işlerinde yoğunluklu olarak kullanılmaktadır. Hurda olduğunda bile malzeme kalitesinden pek bir şey kaybettiği için en çok kullanılan hurda çeşitlerinden biridir.
  • Demir Hurda: Eski yatak düzenekleri, eşyalar ve aletler kabul edilmektedir. Demirler eritilip tekrar şekil verilebildiği için en çok tercih edilen hurda çeşitlerinden biridir.
  • Sarı Hurda: Genellikle musluklarda, çeşmelerde, süs eşyalarında (tepsi, çaydanlık), kapı kollarında ve kilitlerde kullanılan maddelere sarı hurda denir.

Sancaktepe hurdacı, yukarıda adı geçen hurda cinslerinden hepsinin alımını yapmaktadır. Her hurdanın alış fiyatı hurdanın metalinin cinsine göre farklılık göstermektedir. Fiyat farklılıkların sebebi her hurda çeşidinin değerinin değişmesinden kaynaklanır. Örneğin, bakır hurda en pahalı hurda çeşididir. En ucuz hurda çeşidi de sarı hurda olarak bilinmektedir.

Sancaktepe hurdacı iletişim numaralarını sitemizde bulabilirisiniz. Kendinize en yakın hurdacıyı bulmak için sitemizin “En yakın hurdacılar” isimli sekmesine tıklayarak bilgi alabilirisiniz. Hurdanızın cinsini bilmiyor, hurdanızın evinizden gelip alınmasını istiyor ya da hurdanız için fiyat almak istiyorsanız 0531 279 84 80 numarasından bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Hurda fiyatları piyasa durumuna göre sürekli değişiklik göstermektedir. Hurdanızın fiyatını öğrenmek için hurdacınızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sarı Hurda Nedir?

Sarı hurda pirinç alaşımından oluşan maddeye denir. Rengi sebebiyle halk arasında sarı hurda adını almıştır.

Hangi Maddeler Hurdaya Girer?

Etrafımızdaki çoğu madde hurda sınıfına girmektedir. Demir, bakır, alüminyum, pirinç, plastik gibi maddeler hurdada en çok kullanılan maddeler arasındadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir