Kadıköy hurdacı, İstanbul’un hemen her ilçesinde olduğu gibi hurda satın alımlarında akla gelen ilk isim haline gelmiştir. Vasıf olarak insan için değersiz olan hurdalar, aslında yüksek derecede ekonomik yarar sağlarlar. Çünkü hurdanın temelinde, bir ürünün zamanla kullanılmayan malzemelerden oluştuğu gerçeği yatar. Dolayısıyla bu parçaları tekrar değerlendirmek hem hurdacı hem de hurdacıdan alışveriş yapacaklar için yarar sağlayacaktır.

  • %95 oranda daha az enerji harcanarak alüminyum elde edilebilir.
  • Ağaç kesimini azaltır.
  • Galonlarca petrol ve su tasarrufu sağlar.
  • Söz konusu tasarruflar, ürün maliyetlerini de düşürür.

Akla gelebilecek hemen her şey geri dönüştürülebilir bir potansiyele sahiptir. Cam, plastik, kâğıt-karton, akü, pil, çelik-demir, seramik, metaller, tekstil gibi birçok tür sayılabilir. Her türün işlenişi farklı olabildiği gibi genel bir tanım vermek gerekirse, Kadıköy hurdacı elde ettikleri hurdaları eritir ve ham maddelerini ortaya çıkarırlar. Bu işlemle gerçekleşen geri dönüşüm sayesinde hurdalar çok daha değerli bir hale gelir.

Kadıköy Hurda Alanlar

Kadıköy hurda alanlar, İstanbul’da alabilecek en kaliteli hurda çeşitleri için güvenli adresi tercih etmektedirler. Kadıköy hurdacı olarak söz konusu bu güvenilirlik vasfı için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Çeşitli hurda tiplerini temin edebileceğiniz Kadıköy hurdacı, ihtiyacınızı karşılayacak hurdalara ev sahipliği yapmaktadır.

  • Paslanmaz hurda
  • Karışık krom hurdası
  • Hurda bakır
  • Alüminyum hurda
  • Demir hurda
  • Sarı hurda

Bütün bu hurda çeşitlerine çok daha fazlası eklenebilir. Bu tamamen müşterinin isteğine bağlıdır. Hurda türü ne olursa olsun kalitesinin maksimum seviyede olacağına emin olabilirsiniz. Hurdalar, Kadıköy hurdacı ve fiyatlar hakkında sormak istediğiniz sorular için 0531 279 84 80 numarayı arayabilir veya isteğinize göre WhatsApp üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Siparişlerinizi uzaktan verebilir ve vermiş olduğunuz siparişin kontrolünü istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kadıköy Hurda Çevresinde Hurda Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Hurda fiyatları alacağınız hurdanın türüne ve dolayısıyla miktarına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca hurda fiyatlarının belirlenmesini sağlayan diğer kriterler hurdanın kalitesi ve durumudur. Bu kontrollerden sonra gerekli hesaplamalar gerçekleşir ve müşteriye fiyat bildirimi iletilir. Kadıköy hurdacı bu konuda oldukça bütçe dostu bir fiyat anlayışı benimsemekte ve müşterilerini rahatlatacak bir hizmet vermektedir.

Kadıköy Hurdacı Çevresinde Hurda Olarak Neler Değerlendirilebilir?

Aslında elimizde kullandığımız her şey bir gün hurda olabilecek potansiyeli taşımaktadır. Buna cep telefonundan çamaşır makinesine kadar birçok ürün sayılabilir. Genellikle makine ya da metal içeren ürünler hurda için popüler seçenekler olarak görülse de tekstil ürünleri bile hurda olabilecek potansiyele sahiptir.

Kadıköy Hurdacı Çevresinde Hurda Alımları için En Miktar Ne Olmalıdır?

Hurda alımlarında değeri belirleyen asıl etken, ağırlık ve miktardır. Buna bağlı olarak hurda satımları genellikle kilogram açısından hesaplanır. Her hurda tipi için farklı bir ağırlık miktarı belirlenebilir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir