Gebze hurdacı hizmeti, Dvn Hurda firmamız tarafından geri dönüşüm talep eden müşterilere verilmektedir. Elinizde bulunan atık metal, çeşitli hurda ve kullanılmayan geri dönüşüme uygun parçaları Gebze hurdacı hizmetlerimizden yararlanarak piyasaya kazandırabilirsiniz.

Genellikle metal türevi hurdaların dönüşümü oldukça popülerdir. Aşağıdaki metal türleri hurda kategorisinde satın alınabilir:

  • Sarı hurda
  • Bakır tel ve levha
  • Demir malzemeler
  • Alüminyum profil, korkuluk
  • Krom parçalar

Geri dönüşüme katkı sağlayan en büyük sektörlerden biri olan hurdacılık, ülke ekonomisi için oldukça önemlidir. Aile bütçenize de büyük destek olan bir sektördür. Bunun başlıca nedeni hurdacılık alım-satım işlemlerinin, elinize bulunan ve kullanılmayan malzemeleri satarak gelir elde etmenize yardımcı olmasıdır. Gebze hurdacı hizmetimizden yararlanarak bu avantajları elde edebilirsiniz.

Gebze Hurdacı Telefon Numarası

Gebze hurdacı telefon numarası üzerinden iletişime geçerek elinizde bulunan hurdalardan kârlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Gebze hurdacı hizmetimizden yararlanmak için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerimizden ekibimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Elinizde bulunan hurdaları değerinde satarak tarafımızca nakit bir şekilde ödemenizi alabilirsiniz. Güncel hurda piyasası fiyatları üzerinden değerleme işlemi yapılan hurdalar, müşterilerden sorunsuz bir şekilde teslim alınır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız Dvn Hurda, dilediğiniz adrese gelerek özel hurda nakliye araçları ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Hurda dönüşüm merkezine nakliye için müşterimizin ekstra bir ücret ödemesine gerek kalmadan teslim süreci tamamlanır. Elinizde bulunan hurdaların değerlerini öğrenmek ve adres bildirmek için Gebze hurdacı arayışındaysanız, 0531 279 84 80 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Gebze Hurdacılar Sitesi

Gebze hurdacılar sitesi nakliye işlemleri için güvenilir adres arıyorsanız, firmamıza koşulsuz şartsız güvenebilirsiniz. Türkiye metal hurda piyasası güncel değerleri doğrultusunda belirlenen liste fiyatlarımız ile müşteri dostu bir hizmet vermekteyiz. Gebze hurdacı hizmetimizin ödemeleri, kilogram birim fiyatı üzerinden belirlenir. Hurdanın fiyatı aşağıdaki değerlere göre değişiklik gösterebilir:

 

  • Hurda durumu
  • Hurda dönüşüm piyasası dalgalanmaları
  • Hurda miktarı
  • Malzemelerin cinsi
  • Geri dönüşüme uygunluk

 

Hurda dönüşüm merkezimize gelmeden önce elinizde bulunan geri dönüşüme uygun olan malzemelerin değerini öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Gebze hurdacı hizmetimiz, adresinize değerleme uzmanlarımızın gelmesi ve hassas tartım araçlarından yardım alarak ölçüm yapmasıyla başlar. Evinizdeki ve işyerinizdeki fazlalıklardan uzaklaşıp bütçenize ek bir gelir sağlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hurdalarınızı satabilirsiniz.

 

Sık Sorulan Sorular

Gebze Hurdacı Hizmeti Nakliye Ücreti Ne Kadar?

Gebze hurdacı hizmeti, Dvn Hurda tarafından tahsis edilen özel taşıma araçları ile verilir. Müşterilerin içinden adresi yakın olan ve teslimat talep eden kişilerden ek nakliye ücreti istenmemektedir.

 

Gebze Hurdacı Adresten Alım Yapıyor mu?

Gebze hurdacı hizmeti adresten alım yapmaktadır. Dvn Hurda, size en yakın hurda merkezine iletmek için kapınızdan geri dönüşüme uygun malzemelerin alımını gerçekleştirir.

 

Gebze Hurdacı Hizmeti Güvenilir mi?

Gebze hurdacı hizmeti Dvn Hurda tarafından verilir. Oldukça güvenli, sorunsuz ve müşteri dostu bu hizmete erişmek ve aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını öğrenmek için 0531 279 84 80 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir