Bursa hurdacı hizmetimiz kapsamında her türü hurda dönüşüm işlemleri yapılmaktadır.  Yıllardır kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını yürüten Bursa Hurdacı firmamız, Bursa ili ve çevresinde her türlü hurda sayılan malzemelerin alımını yapar. Alınan hurdaların ücretleri müşterilere nakit olarak ödenmektedir. Bununla birlikte yaptığımız tüm çalışmalarda en çok önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir.

Bursa hurdacı hizmetimiz sayesinde hem doğaya hem de ekonomiye katkılar sağlanır. Hizmet kapsamında Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gemlik, Gürsu, İnegöl, İznik, Karacabey, Kestel, Mustafa Kemal Paşa, Mudanya, Orhangazi gibi pek çok ilçede geri dönüşüm işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler ile ilgili daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın iletişim bilgileri web sitemizde yer almaktadır.

Bursa Hurdacı Telefonları

Bursa hurdacı telefonları, Bursa ve çevresinde hurda satışı yapmak isteyen kişilerin merak ettiği bir konudur. Bu anlamda Profesyonel olarak çalışma anlayışı, tecrübesi ve işgücü ile DVN Hurda firmamız sektör içinde önde gelen firmalardan biridir. Yaptığımız çalışmalar bu durumu kanıtlar niteliktedir. Bununla ilgili geri dönüşüm ve hurda alımı ile ilgili çalışma bölgelerimiz oldukça geniştir. Çalışma alanlarımız bursa ili ve ilçeleridir. Ayrıca yakın çevre illerde de hizmet çalışmaları yürütülmektedir.

Bursa hurdacı ekibimiz, geri dönüşüm işlemleri kapsamında birçok malzemenin alımı yapılmaktadır. Bu hurda çeşitleri genel olarak şu şekildedir:

 • Elektronik hurdalar
 • Hurda aküler
 • Metal hurdalar
 • Endüstriyel hurdalar
 • Bakır hurdalar
 • Demir hurdalar
 • Pirinç hurdaları
 • Krom hurda
 • Çinko hurdalar
 • Plastik atıklar
 • Atık piller
 • Kağıt hurdaları
 • İnşaat atıkları

Firma olarak yaptığımız tüm hizmetlerde sektör içindeki edindiğimiz bilgi birikimleri devamlı olarak faydalı bir şekilde kullanma çabası içindeyiz. Bunun sonucunda tüm müşterilerimize her türlü güven ve memnuniyet garantisi sunuyoruz. Hizmetimiz kapsamında hurda satışı yapacak müşterilerimizin işyeri, depo veya evlerinden yerinden alım yapılmaktadır. Alımlarda gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterilerimize ödemeler piyasadaki en yüksek miktar üzerinden ödenmektedir.

Siz de elinizde bulunan hurdaları satmak veya hurda fiyatlarını öğrenmek isterseniz bize 0531 279 84 80 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Telefon hattımızda görevli ekip arkadaşlarımız, sizlere 7 gün 24 saat yardımcı olacaktır. Ayrıca hurda satışı yapmak isteyen kişilerin alımı DVN Hurda firmamız tarafından yerinden yapılacaktır.

Bursa Nilüfer Hurdacı

Bursa Nilüfer hurdacı hizmetimiz, DVN Hurda bünyesi altında çalışmalarını yürütmektedir. Ekibimiz, Nilüfer ilçesi ve çevresinde her türlü geri dönüşüm işlemlerini yürütmektedir. Geri dönüşüm anlamında Bursa ve çevresinde sayılı firmalarından olan DVN Hurda firmamız bünyesinde çalışan ekibimiz, tüm geri hurda işlemlerini profesyonel bir biçimde yürütmektedir. Böylece müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşamasının önüne geçilmektedir. Nilüfer hurdacı hizmetimiz, ilçe içinde yaptığı tüm hurda dönüşüm işlemlerinde müşteri memnun olmasına çok fazla önem göstermektedir.

Nilüfer hurdacı hizmetimiz kapsamında yapılan hurda işlemleri sayesinde kullanılması mümkün olmayan atık maddeler geri dönüştürülerek tekrar doğaya kazandırılır. Bu sayede dünya genelinde küresel bir sorun olan çevre kirliliği engellenmiş olur. Bunun yanında yeni hammadde ihtiyacına duyulmadan ülke ekonomisine de katkı sağlanır.

Bursa Yıldırım Hurdacı

Bursa Yıldırım hurdacı hizmetimizden faydalanmak isteyen kişiler, DVN Hurda firmamız ile iletişime geçebilir. Yıldırım ilçesine en yakın hurdacı olarak Bursa Hurdacı hizmet telefonumuz üzerinden ya da WhatsApp iletişim hattımızdan bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Hurdacı hizmetimiz, Yıldırım ilçesinde aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Hurda alımı için çalışan ekip arkadaşlarımız önceden planlanan saat ve konumda orada olarak hurdaları anında alır. Hurda ödemeleri nakit olarak yapılmaktadır. Siz de hurdanızı satmadan en güncel hurda fiyatlarını öğrenmek isterseniz bizi arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Bölgelerde Hurda Alımı Yapıyorsunuz?

Bursa Hurdacı hizmetimiz kapsamında Bursa ili içinde ve tüm ilçelerinde hurda alım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca yakın illerde de alım yapmaktayız.

Hurda Alımları için En düşük Miktar Nedir?

Hurda alımları yapıldıktan sonra hesaplamalar hurdanın kilogram miktarına göre belirlenir. Bu yüzden alınacak hurdanın miktarı en önemli kriterdir. Bursa hurdacı firması hizmetinde çalışan DVN Hurda firmamız miktar gözetmeden her türlü hurda alımını gerçekleştirmektedir.

Satın Aldığınız Hurdaların Ödemeleri Nasıl Yapılmaktadır?

Satın alınan hurdaların ödemeleri anlaşılan para miktarı üzerinden müşterileri bekletmeden yerinde peşin olarak yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir