Beykoz hurdacı, İstanbul’un bu ilçesinde en çok tercih edilen, Dvn Hurdacı’nın Beykoz şubesidir. Hurda alım ve satımlarda Beykoz’un akla gelen ilk ismi haline gelmiştir. Zamanla kullanılmayan ve işe yaramayan birçok eşya, hurda olmaya adaydır. Buna bağlı olarak değersizleşen bu ürünler, hurdacılar sayesinde tekrardan değerlenebilir. Bu özelliği ile hurdalar hem ekonomik katkıları hem de çevreye sağladıkları faydalar ile bilinmektedirler.

  • Hurdacılar sayesinde %95 daha az enerji harcanarak değerli maddelere ulaşım imkânı sağlanır.
  • Doğa dostu bir prensip benimsenir ve ağaç kesimini yüksek oranda azaltır.
  • Su ve petrol konusunda tasarruf sağlar.

Hurda işlemlerinden sonra birçok kullanılmayan ürün değerli hale gelmektedir. Buna plastik, kâğıt, akü, cam, çelik, pil, seramik ve çeşitli metaller gibi birçok ürün örnek olarak verilebilir. Elbette bütün bu materyaller birbirinden farklı şekillerde Beykoz hurdacı hizmeti dolayısıyla işlenecektir. Ancak sonuç olarak sağladıkları yarar aynıdır.

Söz konusu bu ürünler hurdacıların ellerinde eritilerek veya bu gibi çeşitli işlemler görerek ham maddeleri ortaya çıkartılır. Bu ham maddeler ise Beykoz hurdacı aracılığıyla tekrardan kullanılmak üzere işlenir veya başkalarının kullanması üzere gerekli kişilere iletilir. Kısacası değersiz ve kullanılmayan bu materyaller tekrardan hayata döndürülür.

Beykoz Hurda Alanlar

Beykoz hurda alanlar için oldukça kolay bir erişim söz konusudur. İster web sitemiz üzerinden ister telefon yolu ile istenilen hurdaları, istenilen miktarda talep edebilirsiniz. Beykoz hurdacı, söz konusu ilçede, en kaliteli hurdaları elde edebilmeniz için büyük incelikle çalışan bir hizmettir. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz hurda tipi ve miktarını bulabileceğiniz en güvenilir adres İstanbul Hurdacı olarak Beykoz’da da akıllarda yer edinmekteyiz.

  • Hurda bakır
  • Karışık krom hurdası
  • Paslanmaz hurda
  • Alüminyum hurda
  • Sarı hurda
  • Demir hurda

Yukarıda yer alan hurda tiplerine ek olarak birçok hurda çeşidi bulunmaktadır. Hurda türü ne olursa olsun maksimum kalitede olacağına emin olabilirsiniz. Beykoz hurdacı hizmeti sayesinde elde edeceğiniz bütün materyalleri istediğiniz amaçla, kolaylıkla kullanabilirsiniz. Buna bağlı olarak aklınıza takılan herhangi bir soru ya da sorun için 0531 279 84 80 numarası ile iletişime geçebilirsiniz. 7/24 aktif olan destek hattı sayesinde en kaliteli hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Sıkça Sorulan Sorular

Beykoz Hurdacıdan Alınacak Hurdaların Fiyatları Neye Göre Hesaplanır?

Beykoz hurdacıdan alacağınız hurdaların fiyatları, hurdanın tipine ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Buna ek olarak hurda fiyatlarının belirlenmesinde diğer bir önemli faktör hurdanın kalitesidir. Söz konusu hesaplamadan önce bütün bu kıstaslar belirlenir ve en uygun fiyat aralığı müşteriye sunulur. Beykoz hurdacı müşteriyi zorlamayacak bütçe dostu fiyatlandırmasına uygun bir değerlendirme gerçekleştirir.

Beykoz Hurdacı ile Yapılacak Alışverişte Hurda Olarak Görülen Ürünler Nelerdir?

Günlük hayatımızda kullandığımız her ürün ve malzeme bir hurda adayıdır. Hurda kavramı artık kullanılmayan ve eskimiş ürünlerin yeniden hayata döndürülmesini kapsamaktadır. Buna en sık kullandığımız ürünlerden biri olan cep telefonundan, yıllarca mutfağımızda yer alan buzdolabına kadar birçok ürün dâhildir. Kısacası Beykoz hurdacı için içerisinde metal bulunduran ürünlerin yanında kullanılmayan tekstil ürünleri bile hurda olmaya uygundur.

Beykoz Hurdacı için Hurda Alımları En Az Ne Miktarda Olmalıdır?

Hurda alımlarında belli bir miktar belirlenmemiştir. Ancak hurda alımlarının değerini belirleyen faktör kesinlikle miktar ve ağırlıktır. Kilogram açısından hesaplanan hurda alımları, her hurda tipi için farklı bir ağırlık miktarı içermektedir. Bahsi geçen bu konuda ayrıntılı bilgi almak isterseniz canlı destek hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir