Avcılar hurdacı ihtiyacınız olduğunda firmamız İstanbul Hurdacı ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Elinizde bulunan demir, bakır, alüminyum gibi metal hurdalardan plastik, naylon hurdalara kadar birçok eşyayı alırız. Bizimle çalıştığınız zaman adil ve doğru ücretler alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hurda alım-satım işlemleriniz esnasında ekibimizle birlikte tamamen profesyonel şekilde çalışıyoruz. Aşağıdakileri dikkate alarak hurdalara fiyat biçiyoruz:

  • Öncelikle hurdalarınızın hangi türde olduğunu inceliyoruz.
  • Hurdalarınızın geri dönüşüm için uygunluğunu kontrol ediyoruz.
  • Donanımlı araçlarımızla hurdalarınızın kaç kilo olduğunu tartıyoruz.
  • Güncel hurda fiyatlarını göz önüne alıyoruz.

Yukarıdaki işlemlerin ardından hurdalar için gerekli olan fiyatı size veriyoruz. Avcılar hurdacı için hemen bizi 0531 279 84 80 numarasından arayabilirsiniz. Çok kısa bir süre içinde ekibimiz, verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı alır. Ardından firmamıza götürerek ayrıştırır ve zamanı geldiğinde geri dönüşüm şirketine götürür.

Sıkça Sorulan Sorular

Avcılar Hurdacı Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Hurda fiyatlarıyla ilgili net bir yanıt vermek doğru değildir. Çünkü hurdaların fiyatları yerel sebepler, döviz kuru gibi nedenlerden dolayı sürekli değişir. Aynı zamanda hurdaların türü, kilosu ve geri dönüşüm açısından durumu da hurda fiyatını etkileyen faktörler arasındadır. İstanbul Hurdacı olarak tüm bu konulara dikkat ederek size adil fiyatlar biçiyoruz.

Avcılar Hurdacı Nasıl Çağırabilirim?

İnternet sitemizde bulunan “İletişim” sekmesinden bize ulaşmanız mümkündür. Bu sekmede WhatsApp hattımıza ulaşarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Fotoğraf gönderdiğiniz zaman size tahmini bir fiyat söyleriz. Aynı zamanda 0531 279 84 80 numarasını arayarak bize ulaşmanız mümkündür. Daha sonra adresinize gelerek gerekli incelemeleri yapar ve alacağınız fiyat hakkında bilgi veririz.

Avcılar Hurdacı Hangi Hurdaları Alıyor?

İstanbul Hurdacı olarak Avcılar hurdacı hizmetinde her türlü hurdayı alabiliriz. Demir, alüminyum, bakır ve krom gibi değerli metal hurdaları bize satabilirsiniz. Aynı zamanda naylon, plastik ve kağıt hurdaları da alarak geri dönüşüm işlemini gerçekleştiririz. Bu hurdaların yanında evinizde bulunan ancak kullanmadığınız teknolojik eşyalarınızın alım-satım işlemini yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir