Antalya hurdacı hizmetimiz kapsamında krom, bakır ve alüminyum gibi hurdalar geri dönüşüme kazandırılır. Antalya’nın çeşitli ilçe ve semtlerinden toplanan hurdalar piyasadaki fiyatlar çerçevesinde alınır ve satılır. Küçük ya da büyük esnaflardan toplanan bu hurdalar işlenerek geri dönüştürülür ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş yerlerinde satılır.

Antalya Hurdacılar Sitesi

Antalya hurdacılar sitesi, Antalya’da pek çok hurdacı esnafını barındıran bir yerdir. Çeşitli hurdaların alındığı ve satıldığı bu yer Antalya’nın ekonomisine katkıda bulunur. Düzenli işleyişiyle de öne çıkan bu hurdacılar sitesinde Dvn Hurda esnafının uğrak yeridir.

Antalya hurdacılar sitesinde krom, demir, alüminyum, bakır ya da paslanmaz hurda gibi madenler alınıp satılır. Bu hurdaların fiyat aralıkları sektördeki dalgalanmalara göre belirlenir. Bunun dışında hurda fiyatına etki eden faktörlerin şu şekildedir:

  • Hurdanın kalitesi
  • Hurdanın ağırlığı
  • Hurdanın çeşidi
  • Hurdanın paslanmaz olup olmaması
  • Hurdanın karışım olup olmaması

Bunların yanı sıra hurdanın piyasa içindeki ilgisi de fiyat aralığında değişikliğe neden olabilir.

Antalya Hurda Alanlar

Antalya hurda alanlar, Antalya’nın ilçelerinden ya da semtlerinden çeşitli hurdaları alır ve satar. Geri dönüşüme kazandırılan bu hurdaları alan Antalya hurdacı esnafı hurda alırken şu kriterlere dikkat eder:

  • Hurdanın tonajına
  • Hurdanın türüne
  • Hurdanın eski veya yeni olmasına
  • Alınacak hurdanın temiz olmasına
  • Hurdanın geri dönüşüm için uygun olup olmamasına

Bu kriterleri karşılayan hurdaların fiyatlarının da fazla olduğu söylenebilir.

Antalya Hurdacı Telefon Numaraları

Antalya hurdacı telefon numaraları DVN Hurda firmamızın internet sitesinde yer alır. 7 gün 24 saat açık olan 0531 279 84 80 telefon numarasından ekibimize ulaşmak mümkündür. Dvn Hurda esnafına ulaşmak isteyen kişiler hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir. Bununla birlikte hurda alım satımı hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Kepez Hurdacı

Antalya Kepez hurdacı ekibimiz, Antalya’nın Kepez ilçesindeki hurdaları toplayıp alım satım işlemlerini gerçekleştirir. Kepez ilçesinde faaliyet gösteren bu hurdacılar çeşit hurdaları büyük ve küçük iş yerlerinde satar. Aynı zamanda Antalya hurdacı esnaflarıyla da çalışan ekibimiz, Kepez’deki tüm hurda işleriyle ilgilenir.

Sık Sorulan Sorular

Demir Hurda Türleri Nedir?

DKP, ekstra, pik, karışık, talaş demir hurda türleridir.

Hurda Ödemesi Nasıl Yapılır?

Peşin veya havale yoluyla yapılır.

Antalya Kepez Hurdacı Esnafına Nasıl Ulaşabilirim?

Antalya Kepez hurdacı esnafına telefon numarasından kolaylıkla ulaşılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir