Ankara hurdacı firmaları, kullanmadığınız ürünlerinizi geri dönüşüme kazandırmanıza olanak sağlar. Sizden aldıkları hurdalar karşılığında belirli miktarda ücret öderler. Böylelikle hem para kazanmış hem de çevreye olumlu bir katkıda bulunmuş olursunuz.

Siz de kullanmadığınız eşyalarınızı Ankara hurdacı firmalarına satarak hem bütçeden hem de vakitten tasarruf edebilirsiniz. Eşyalarınızı satmadan önce kategorilere ayırmanız ve hangi firma ile anlaşma sağlayacağınızı belirlemeniz oldukça önemlidir. Bu noktada İstanbul Hurdacı firmamızla iletişime geçerek güvenilir hizmetler almanız mümkündür.

Ankara’nın En Büyük Hurdacısı

Ankara’nın en büyük hurdacısı olarak sizlere hizmet veriyoruz. Siz de bizimle anlaşarak elinizdeki hurdaları daha kolay bir şekilde elden çıkarabilirsiniz. Büyük bir firma olduğumuz için farklı kategorilerdeki hurdaları kolaylıkla satın alabiliyoruz. Böylelikle Ankara hurdacı hizmeti sunan firmamızla anlaşarak elinizdeki farklı türden hurdaları rahatlıkla satabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce neleri satabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanız büyük önem taşır. Hurda kategorisine giren eşyalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Kullanılmayan beyaz eşyalar
  • Kombi ve şofbenler
  • Kablolar
  • Elektronik cihaz parçaları
  • Demir, metal ya da krom ev eşyaları

Görüldüğü üzere birçok farklı eşya hurda kategorisine girer. Ankara hurdacı hizmetimiz için firmamızla iletişime geçerek hurda çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde uzman ekip arkadaşlarımız evinize gelerek hurdalar hakkında tespit yapar. Böylelikle elinizdeki fazla eşyaları ne kadara satabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olursunuz.

Sincan Hurdacı

Sincan hurdacı firmaları, Sincan ve bölgesinde hizmet verir. Bölgedeki hurdaları belirli bir ücret karşılığında satın alarak geri dönüşüme kazandırır. Bölgede sanayinin de bulunması fazla sayıda hurda çıkmasına imkan tanır. Bu hurdaların geri dönüşüme sokulması hayati önem taşır. Aksi takdirde bilinçsiz bir şekilde elde tutulan hurdalar çevre açısından büyük tehlike arz eder. Ankara hurdacı firmaları sayesinde çevreye zarar verecek eşyalarınızdan kurtulabilirsiniz.

Çevre kirliliğinin oluşmasını istemiyorsanız evinizdeki fazla eşyaları Ankara hurdacı firmalarına satmanız gerekir. Bunun yanı sıra herhangi bir işletme sahibiyseniz de elinizdeki fazlalıkları hurdacılara satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Etimesgut Hurdacı

Etimesgut hurdacı firmaları, hurdaları evinizden teslim alır. Özellikle eskimiş beyaz eşya gibi hurdaların taşınması oldukça zordur. Bu yüzden çoğu kişi bu tarz ürünleri nasıl elden çıkartacağını bilemez ve evinde tutmaya devam eder. Etimesgut bölgesinde hizmet veren Ankara hurdacı firmaları, hurdaları kendileri gelip teslim alır. Böylelikle taşıma konusunda endişe etmenize gerek kalmaz. Yalnızca iletişime geçip firmayı çağırarak elinizdeki hurdaları kolaylıkla satıp evinizde yer açabilirsiniz.

Ostim Hurdacı

Ostim hurdacı firmaları da büyük bir özenle hizmet verir. Sincan’da olduğu gibi Ostim bölgesinde de sanayinin bulunması ortaya büyük bir hurda yığını çıkarır. Hurdaların sağa sola bilinçsiz bir şekilde atılması çevreye ciddi zarar verir. Bu tarz problemlere neden olmamak için Ankara hurdacı firmaları ile iletişime geçerek bölgede bulunan hurdaların doğru bir şekilde geri dönüştürülmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Çankaya Hurdacı

Çankaya hurdacı firmaları ise Çankaya bölgesindeki hurdaların toplanmasından sorumludur. Eğer bu bölgede yaşıyorsanız, Çankaya’ya hizmet veren Ankara hurdacı firmaları ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde fazla eşyalarınızdan kurtulabilirsiniz. DVN Hurda ailesi olarak Çankaya, Ostim gibi Ankara’nın farklı bölgelerinde hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek elinizdeki hurdaların fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara Hurdacı Telefon Numarası

Ankara hurdacı telefon numarası gibi Google aramaları Ankara’da yaşayan ve elindeki fazla eşyaları satmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla yapılır. Firmamızla 0531 279 84 80 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ankara hurdacı hizmeti sunan firmamızla iletişime geçtiğinizde sırasıyla şu adımlar gerçekleşir:

  • İlk olarak müşteri temsilcimiz elinizdeki hurdalar hakkında bilgi alır ve sormak istediğiniz soruları yanıtlar.
  • Sonrasında elinizdeki hurdaları satmaya karar verirseniz uygun olduğunuz bir tarihe randevu oluşturulur.
  • Randevu tarihi geldiğinde uzman ekip arkadaşlarımız evinize gelir ve hurdaların kalitesini tespit eder.
  • Hurdaların kalitesi ve çeşidine bağlı olarak da size bir fiyat verir.

Eğer fiyat sizin için uygunsa satış işlemi gerçekleşir. Ekip arkadaşlarımız hurdaları araca yükler ve firmamıza ulaştırır. Böylelikle en pratik şekilde evinizdeki fazla eşyaları satmış olursunuz.

Sık Sorulan Sorular

Hurdacılar Hurdayı Nereye Satar?

Eşyaların kullanılabilir durumda olan kısımları özenle ayrıştırılır ve parçalar ilgili firmalara satılır. Geri kalan kısımlar ise geri dönüşüme kazandırılır.

Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Satılan hurdanın kalitesine ve çeşidine bağlı olarak hurda fiyatları değişkenlik gösterir.

Hurdacı Kablo Alır mı?

Kablo satın alan hurdacılar bulunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir